Jsme zavedená instalatérská firma zabývající se montáží vodovodních rozvodů a odpadů, instalací kotlů a ústředního topení nebo solárních systémů pro ohřev TUV a přitápění. Naše technologie umožňují provést čištění potrubí.
Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

  • Slideshow obrázek
  • Slideshow obrázek
  • Slideshow obrázek
  • Slideshow obrázek
  • Slideshow obrázek
 

Topenářské práce

V zimních měsících je kvalitní a funkční kotel jeden z nejdůležitějších prvků domova. Nenechávejte proto starý a neúčinný kotel "dožít" a pořiďte si moderní, úsporný a spolehlivý kotel. Jeho funkčnost určitě brzy oceníte.

Kotle

Domácí kotelna

Zajistíme a namontujeme všechny druhy kotlů. Vybrat si můžete kotel na tuhá paliva, na zemní plyn, kotle na biomasu nebo na elektrickou energii.

Domácí kotelny můžete shlédnout v naší fotogalerii.

 

Jsme regionálním zástupcem firmy Benekov, dodávající jedny z nejprodávanějších kombinovaných kotlů na dřevěné pelety a obilí v evropě. Tyto kotle na moderní a ekologické palivo vám přinesou ekonomický provoz, pohodlnost obsaluhy a bezpečnost.

Logo Benekov

Ústřední vytápění, radiátory

Realizujeme kompletní zakázky ústředního vytápění v novostavbách jako i v zrekonstruovaných rodinných domech včetně dodávek veškerého materiálu.

Zabýváme se i montáží stále oblíbenějšího podlahového vytápění - teplovodního nebo elektrického. Tento typ vytápění je zejména vhodný do místností s dlažbou, jako jsou koupelny, toalety, kuchyně, chotby a další

Průběh instalace podlahového vytápění můžete shlédnout v naší fotogalerii.

Ohřívače vody - bojlery

Dodáme a nainstalujeme Vám ohřívače vody - bojlery. Na výběr máme z mnoha typů a variant provedení.

Doporučíme vám prověřené značky ohřívačů, který vám zaručí životnost, spolehlivost a hospodárnost.

Kontaktujte nás

Program Zelená úsporám

Jsme registrovaným dodavatelem vládního programu Zelená úsporám a jsme schopni realizovat zakázky spolufinancovaté tímto programem.